Kategoria: Uczeń zdolny

Bartek Piotrowski idzie jak burza!

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 2J5 Bartek Piotrowski w ostatnim czasie osiągnął bardzo wysokie wyniki w kilku zawodach biathlonowych na szczeblu ogólnopolskim.

W dniach 04-05 marca, w Kościelisku uczeń uzyskał I miejsce w Pucharze Tatr w biathlonie w kategorii juniora młodszego oraz złoty i srebrny medal w biegu sprinterskim juniorów młodszych.

W lutym b.r. Bartek wziął udział w XXIX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych Podkarpacie 2023 skąd przywiózł srebrny medal za start w konkurencji sztafet juniorów młodszych w biathlonie oraz dyplom za zajęcie IV miejsca w konkurencji sprint w biathlonie.

Natomiast w Pucharze Polski w biathlonie, który odbywał się w dniach 17-19 lutego, Bartek uzyskał V miejsce w kategorii mass start juniorów młodszych.

Trzeba przyznać, że ilość i jakość zdobytych tytułów jest naprawdę imponująca.

Serdecznie gratulujemy Bartkowi osiągnięć i formy sportowej oraz trzymamy kciuki za kolejne starty.

Premiera Sonic Frontiers

Kamil Kostysko z klasy 4I4 przygotował fantastyczną lekcję dla swoich koleżanek i kolegów, w której zaprezentował nową grę z serii Sonic.

W naszej szkole jest wielu fanów bohaterów Sonica, a Kamil jako największy z nich wpadł na pomysł, aby wszyscy zainteresowani mogli zagrać nową grę z tej serii. Dzięki temu uczniowie poznali wstęp do historii tajemniczego archipelagu wysp Starfall Islands.
Widzowie – nauczyciele i uczniowie z klas 4I4, 2J5, 2I5, 4I5 z zainteresowaniem i zadowoleniem uczestniczyli w tym ciekawym wydarzeniu. Prowadzący, czyli Kamil z satysfakcją przyjął słowa podziękowania i uznania za włożony wkład w przygotowanie i realizację projektu.

„Pragnę serdecznie podziękować p. J.Fudali, p. A.Majorkiewicz, p. B.Michalskiej i p. A.Kaczmarek za umożliwienie przeprowadzenia zajęć i zaprezentowanie mojego projektu.” – Kamil Kostysko

Życzymy Kamilowi kolejnych sukcesów w podobnych przedsięwzięciach!

Wojciech Jędraszczyk wicemistrzem Polski

Wojtek zdobył tytuł wicemistrza Polski w konkurencji pistoletu szybkostrzelnego, brązowy medal w konkurencji pistoletu sportowego oraz zajął 10 miejsce w konkurencji pistoletu pneumatycznego.

Gratulujemy sukcesów naszemu uczniowi!

Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" © 2015 Frontier Theme
Skip to content