Kategoria: Rekrutacja

Prosimy, aby kandydaci zakwalifikowani zgłaszali się do szkoły po odbiór skierowań na badania lekarskie. Kandydaci, którzy zakwalifikowali się na inny kierunek niż wybrany jako pierwszy wybór proszeni są o potwierdzenie woli podjęcia nauki na kierunku, na który się zakwalifikowali i dostarczenie oryginałów dokumentów. Niedopełnienie tego obowiązku może spowodować usunięcie kandydata z listy zakwalifikowanych. Ostateczne listy przyjętych ogłoszone zostaną 27 lipca o godz. 14.00. 

Przypominamy, że od 1 września istnieje możliwość zakwaterowania w pobliskim, nowo otwartym internacie

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

2 czerwca rozpoczynamy zapisy kandydatów do „ENERGETYKA”!

Od 2 do 26 czerwca istnieje możliwość zarejestrowania kandydatów do ZSP „Eneregtyk” w systemie rekrutacji elektronicznej.

W tym celu należy:

1. Wejść na stronę urzędu miasta w Wałbrzychu KLIKNIJ TUTAJ

2. Zalogować się do systemu, postępując według instrukcji na stronie, a następnie wypełnić podanie.

3. Podania można składać najwyżej do trzech szkół. W obrębie jednej szkoły można wybrać wiele profili – klas (nawet wszystkie).

WAŻNE!!! Bardzo istotna jest kolejność wyboru szkół (podania składane są wyłącznie w szkole pierwszego wyboru, czyli tej, do której kandydat najbardziej chce się zakwalifikować i którą wskazał jako pierwszą).    Należy zwrócić uwagę, że TECHNIKUM nr 5 w ZSP „ENERGETYK” i Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 w ZSP „Energetyk” to osobne szkoły.

Bliższych informacji udziela sekretariat szkoły tel. 74 842-60-08. Można też pisać na adres: jmc@energetyk.walbrzych.pl

Film instruktażowy pomocny do obsługi systemu ZOBACZ

 

Dni otwarte

9 maja 2015 roku w sobotę, w godzinach 9-13 Zespół Szkół Politechnicznych „Energetyk” zaprasza gimnazjalistów, ich rodziców oraz wszystkich chętnych na Dzień Otwarty Szkoły połączony z „Energetycznym Festiwalem Nauki”.

REKRUTACJA

Komisja rekrutacyjna pracuje w poniedziałek  i wtorek w godzinach 8.30-14.00 w sali A16. Kandydaci przyjęci do szkoły powinni potwierdzić chęć podjęcia nauki i zgłosić się po skierowanie na badania lekarskie.

Zapraszamy 🙂

 

 

 

Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" © 2015 Frontier Theme
Skip to content