Działamy, inicjujemy, tworzymy… Na co ma wpływ wałbrzyska młodzież?

W poniedziałek spotkaliśmy się z: Prezydentem Wałbrzycha – dr Romanem Szełemejem, z panią Wiceprezydent – dr Sylwią Bielawską oraz z panem dr hab. Piotrem Sulą – wykładowcą UW. Przedmiotem spotkania były zbliżające sie wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Wałbrzycha. Przy tej okazji porozmawialiśmy o demokracji. Prelegent P.Sula przypomniał młodzieży definicję demokracji oraz podkreślił rolę wpływu młodych ludzi na losy naszego miasta. Zaproszeni goście zachęcali, by wziąć udział w wyborach do Młodzieżowej Rady Miasta Wałbrzycha.
Drodzy Uczniowie! Niebawem poinormujemy Was o w/w wyborach. Serdecznie zapraszamy do kandydowania. Szczegóły będą w regulaminie.
Weźcie sprawy w swoje ręce!
Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" © 2015 Frontier Theme
Skip to content