Narodowe Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości w Zespole Szkół Politechnicznych „Energetyk”

W dniu 10 listopada uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych „Energetyk” uczcili rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Szkoła została udekorowana licznymi plakatami przypominającymi o drodze Polski do niepodległości. W czasie przerw wyświetlano prezentację multimedialną, a radiowęzeł szkolny nadawał pieśni patriotyczne. Uczniowie wypełniali również specjalnie przygotowaną na ten dzień ankietę dotyczącą Narodowego Święta Niepodległości.

Całość działań koordynowały panie Monika Ciągło i Barbara Michalska

 

97 Rocznica Odzyskania Niepodległości – uroczystości miejskie

11 listopada 2015 uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych „Energetyk” wzięli udział w miejskich uroczystościach z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Poczet sztandarowy szkoły przemaszerował z Placu Magistrackiego do Kościoła pw. Św. Aniołów Stróżów, gdzie uczestniczył w uroczystej Mszy Świętej. Następnie uczniowie udali się pod Pomnik Niepodległości, by kontynuować uroczystości. Na koniec przemaszerowali na Plac Magistracki, gdzie nastąpiło zakończenie uroczystości.

Opiekun Pocztu Sztandarowego Szkoły – Barbara Michalska

linia

Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" © 2015 Frontier Theme
Skip to content