INFORMACJE O REKRUTACJI na rok szkolny 2020/2021:

 • Harmonogram na najbliższe dni:
  • do 10 lipca do godziny 15.00 - rejestracja wniosków w systemie NABO (System rejestracji wniosków i odpowiedzi na ważne pytania) oraz wprowadzanie ocen do systemu. Istnieje możliwość przesłania kopii dokumentów za pomocą systemu NABO (załączniki) na obecnym etapie rekrutacji NIE MA POTRZEBY PRZYNOSZENIA WNIOSKU ANI ŚWIADECTWA DO PLACÓWKI!
  • od 10 lipca do 4 sierpnia - nadal można wprowadzać oceny ze świadectw do systemu oraz wyniki egzaminu ósmoklasisty (po ich otrzymaniu) i zamieszczać załączniki do wniosku w systemie naborowym.

UWAGA! ZACHĘCAMY aby ze względu na sytuację epidemiczną ŚWIADECTWO, ZAŚWIADCZENIE O WYNIKU EGZAMINU ORAZ 2 ZDJĘCIA LEGITYMACYJNE dostarczać do naszej szkoły dopiero po ogłoszeniu wyników egzaminu tj. po 31 lipca.

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

PROJEKT EDUKACYJNY (2)

 • DZIEŃ JANA KARSKIEGO
  w Zespole Szkół Politechnicznych „Energetyk” 

Dzień Jana Karskiego w ZSP Energetyk

 • „Dlaczego warto czytać?”  To zadanie, w którym uczniowie z kl. 3 TC (o kierunku technik cyfrowych procesów graficznych) pod opieką p.Alicji Wellner przygotowali ulotki promujące czytelnictwo. Najciekawsze
  z nich zostały nagrodzone:

1 miejsce zajęła Kamila Pawlik

2 miejsce zajęły: Paulina Nowaczyk i Sara Gołębiewska

3 miejsce zajęła Joanna Karbowniczek

 • Spotkanie z Szymonem Hołownią w Miejskiej Bibliotece publicznej w Szczawnie-Zdroju.

 • ” Co czytamy? – zareklamuj książkę, nagrywając film” – konkurs we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Szczawnie-Zdroju. Wiktoria Bokwa zajęła 1 miejsce. Booktrailer powstał dzięki wsparciu kolegów
  i koleżanek z klasy Wiktorii.

 • Spotkanie z Joanną Bator w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szczawnie-Zdroju.

 • Spotkanie z Łukaszem Kazkiem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szczawnie-Zdroju.

 • Pięć uczennic z „Energetyka” wzięło udział w konkursie „Książkowe drzewo recenzji”. Organizatorem rywalizacji była Miejska Biblioteka Publiczna w Szczawnie-Zdroju, a jej zakończenie odbyło się w Zespole Szkół im. M.Skłodowskiej – Curie w Szczawnie-Zdroju. Konkurs stał się częścią projektu realizowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Co czytamy – nowoczesne i tradycyjne metody promocji książki”. Spośród 30 pięknych prac, dwie nasze uczennice: Małgosia i Sandra zostały docenione przez Jury konkursu. Małgosia z kl.3TR zdobyła III miejsce, a Sandra z kl.2TR -wyróżnienie. GRATULUJEMY!Dziękujemy również Emilii, Blance oraz Klaudynie z kl.1TR za udział w konkursie i życzymy sukcesów w kolejnych wyzwaniach.Nagrodzona praca Małgosi, to projekt okładki książki pt. „Wiedźmin” Andrzeja Sapkowskiego.

 

Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" © 2015 Frontier Theme