INFORMACJE O REKRUTACJI na rok szkolny 2020/2021:

  • Harmonogram na najbliższe dni:
    • do 10 lipca do godziny 15.00 - rejestracja wniosków w systemie NABO (System rejestracji wniosków i odpowiedzi na ważne pytania) oraz wprowadzanie ocen do systemu. Istnieje możliwość przesłania kopii dokumentów za pomocą systemu NABO (załączniki) na obecnym etapie rekrutacji NIE MA POTRZEBY PRZYNOSZENIA WNIOSKU ANI ŚWIADECTWA DO PLACÓWKI!
    • od 10 lipca do 4 sierpnia - nadal można wprowadzać oceny ze świadectw do systemu oraz wyniki egzaminu ósmoklasisty (po ich otrzymaniu) i zamieszczać załączniki do wniosku w systemie naborowym.

UWAGA! ZACHĘCAMY aby ze względu na sytuację epidemiczną ŚWIADECTWO, ZAŚWIADCZENIE O WYNIKU EGZAMINU ORAZ 2 ZDJĘCIA LEGITYMACYJNE dostarczać do naszej szkoły dopiero po ogłoszeniu wyników egzaminu tj. po 31 lipca.

Konkurs fizyczno – chemiczny

Konkurs fizyczno - chemiczny (Konkurs dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych) - "WODA - CUDOWNA CIECZ".

Regulamin-konkursu

Formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe4CiQXmtCQMHz9YXt69zCkaigoPT1I0RYCAdfhGuF5Kk4d6A/viewform


WYNIKI KONKURSU - EDYCJA 2018

Konkurs chemiczno – fizyczny pt. „Woda – cudowna ciecz”, dla uczniów 3 klas szkół gimnazjalnych oraz uczniów 7 i 8 klas szkół podstawowych, odbył się 14 grudnia 2018 w siedzibie szkoły. Była to druga edycja konkursu, który z roku na rok cieszy się większym zainteresowaniem. W tej edycji brali udział uczniowie z 7 wałbrzyskich szkół podstawowych i gimnazjalnych. Uczniów 24 zmagało się z rozwiązywaniem zadań teoretycznych z fizyki i chemii o różnym stopniu trudności, część z nich miała formę zamkniętą, kilka otwartą oraz niektóre zadania były typu prawda-fałsz. Po części pisemnej konkursu wyłoniono 6 uczestników, którzy uzyskali największą liczbę punktów. Te sześć osób przystąpiło do drugiego etapu konkursu – doświadczenia fizyczne prowadzonego przez p. mgr Martę Młyńczyk. Etap drugi polegał na napisaniu sprawozdania z obserwacji doświadczenia: „Wyznaczanie ciepła właściwego wody”. Pozostali uczestnicy, w oczekiwaniu na rozstrzygnięcie drugiego etapu oglądali doświadczenia chemiczne przeprowadzone przez uczniów klasy IV techniku o profilu grafiki i poligrafii cyfrowej pod opieką p. mgr Anny Talarczyk. Pomiędzy etapami dla uczestników oraz ich opiekunów przygotowany był poczęstunek. Laureatami zostali

I miejsce Wojciech Królikowski (PSP 26 opiekun mgr Tomasz Oracz),

II miejsce Oliwia Budka (PG 13 opiekun mgr Izabela Aniulis),

III miejsce Krzysztof Fluder (PG 13 opiekun mgr Izabela Aniulis)

Uczestnicy i laureaci otrzymali dyplomy i nagrody. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów.

 

 


Parton konkursu:

Kuratorium Oświaty we Wrocławiu

Agnieszka Kołacz - Leszczyńska, Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Roman Szełemej - Prezydent Miasta Wałbrzycha

Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" © 2015 Frontier Theme