INFORMACJE O REKRUTACJI na rok szkolny 2020/2021:

  • Harmonogram na najbliższe dni:
    • do 10 lipca do godziny 15.00 - rejestracja wniosków w systemie NABO (System rejestracji wniosków i odpowiedzi na ważne pytania) oraz wprowadzanie ocen do systemu. Istnieje możliwość przesłania kopii dokumentów za pomocą systemu NABO (załączniki) na obecnym etapie rekrutacji NIE MA POTRZEBY PRZYNOSZENIA WNIOSKU ANI ŚWIADECTWA DO PLACÓWKI!
    • od 10 lipca do 4 sierpnia - nadal można wprowadzać oceny ze świadectw do systemu oraz wyniki egzaminu ósmoklasisty (po ich otrzymaniu) i zamieszczać załączniki do wniosku w systemie naborowym.

UWAGA! ZACHĘCAMY aby ze względu na sytuację epidemiczną ŚWIADECTWO, ZAŚWIADCZENIE O WYNIKU EGZAMINU ORAZ 2 ZDJĘCIA LEGITYMACYJNE dostarczać do naszej szkoły dopiero po ogłoszeniu wyników egzaminu tj. po 31 lipca.

Samorząd szkolny 2019-2021

21 października odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego. Spośród 6 kandydatów wybrano przewodniczącego, zastępcę i skarbnika. O tych funkcjach zdecydowały głosy delegatów wszystkich klas, które przedstawiają się następująco:

-Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Oskar Chmielewski (35 oddanych głosów)
-Zastępca Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego – Wiktoria Bokwa (16 oddanych głosów)
-Skarbnik SU- Mateusz Oczkiewicz (16 oddanych głosów)
-Członkowie SU: Bartosz Dzimira (13 głosów), Agata Bombola (10 głosów), Michał Fudali ( 9 głosów)

Samorząd już zaczął swoją pracę. Za nami Żywa Biblioteka, w której członkowie SU i Wolontariatu wzięli czynny udział. Życzymy sukcesów w realizacji kolejnych działań!

Opiekunami SU są: Pani Ewa Hoppe-Rychłowska i Pani Justyna Włodarska. 

Dziękujemy uczniom, którzy do października 2019 roku pełnili funkcje w Samorządzie Uczniowskim. Szczególne podziękowania należą się Kalinie Osajdzińskiej, Natalii Jeruzalskiej i Kornelii Gondek za organizację wielu szkolnych przedsięwzięć oraz reprezentowanie uczniów podczas uroczystości. 

Nowy skład SU (Oskar, Wiktoria, Agata, Mateusz, Michał i Bartek na zdjęciu poniżej) oraz osoby współpracujące (Justyna i Kuba). 

 

Bartek 

 

Poprzedni i obecny Samorząd Uczniowski oraz osoby współpracujące.

Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" © 2015 Frontier Theme