Świąteczne akcje charytatywne Samorządu Uczniowskiego i Wolontariatu

Wzorem ubiegłego roku szkolnego, również w tym roku zorganizowaliśmy świąteczny kiermasz ciast oraz świąteczną loterię fantową, których celem było zebranie środków na paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących uczniów naszej szkoły. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli udało się upiec smaczne ciasta i zorganizować dwa kiermasze (30 listopada oraz 10 grudnia 2018r.) – niektórzy uczniowie upiekli ciasta na oba kiermasze! WIELKIE DZIĘKI ZA WASZE SERCA!
Również świąteczna loteria fantowa, zorganizowana 10 grudnia, cieszyła się dużym zainteresowaniem, gdyż dzięki uprzejmości Dyrekcji „Energetyka” uczniowie naszej szkoły mogli podczas jej trwania nabyć fanty uprawniające ich do jednorazowego ‚Braku zadania’ / ‚Braku przygotowania’ na zajęcia lekcyjne 🙂
Zebrane podczas akcji środki pozwoliły na zakup 6 dużych paczek świątecznych, które zostały przekazane uczniom jeszcze przed przerwą świąteczną.
Wszystkim, którzy włączyli się w inicjatywę, serdecznie dziękujemy oraz zapraszamy do udziału w przyszłorocznej akcji.

Opiekunowie Samorządu Szkolnego i Wolontariatu Szkolnego

Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" © 2015 Frontier Theme