Wyniki XVI Szkolnego Konkursu Języka Niemieckiego

W  czwartek 29 listopada 2018 roku w Zespole Szkół Politechnicznych  „Energetyk” odbył się XVI Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego, w którym uczestniczyli przedstawiciele klas pierwszych, drugich i czwartych naszej szkoły. Uczniowie zmagali się z zadaniami z zakresu gramatyki  oraz wiedzy o krajach niemieckiego obszaru językowego. Musieli ułożyć rozsypankę wyrazową, odpowiedzieć na pytania, uzupełnić brakujące litery        w wyrazach i połączyć kostki domina tak, aby powstał tekst.

Najlepszymi w rozwiązywaniu zadań konkursowych byli:

  • Kamil Kotkowski z klasy 2TIa
  • Damian Idek z klasy 1TE
  • Dawid Lempart z klasy 1TA

                Gratulujemy!

Organizatorki: Joanna Fudali i Jadwiga Komarnicka

Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" © 2015 Frontier Theme