PLAN LEKCJI na semestr 1 2018/2019. (obowiązuje od 17 września 2018).

 

Zapraszamy uczniów i nauczycieli do udziału w akcji oddania krwi w najbliższy czwartek 14 czerwca

Prosimy wszystkie chętne osoby pełnoletnie o zebranie się w czwartek 14 czerwca w holu szkoły przy planie lekcji o godz. 8.45. Weźcie ze sobą dokument tożsamości. Wyjście do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przeprowadzi p. Joanna Ignasiak. Pamiętajcie, by dzień wcześniej nawodnić organizm,                 a rano zjeść lekkie śniadanie 🙂

Oddając krew pomagamy innym, dajemy coś z siebie.                                             Każdy z nas może kiedyś potrzebować takiej pomocy.

Współorganizatorzy akcji:

  1. Rafał Glapiński
  2. Joanna Ignasiak
  3. Anna Majorkiewicz
Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" © 2015 Frontier Theme