UWAGA REKRUTACJA!!!

Listy osób zakwalifikowanych na wybrane kierunki zostały udostępnione na tablicy informacyjnej w szkole (parter). Przypominamy o konieczności wykonania badań lekarskich - skierowania do odbioru w sekretariacie szkoły.

W „Energetyku” ruszyły warsztaty dla wolontariuszy

Dnia 16 listopada o godz. 13.20 rozpoczął się pierwszy blok warsztatów dla wolontariuszy, które potrwają do 14 grudnia 2017r. Warsztaty skierowane są do uczniów naszej szkoły, członków Szkolnego Wolontariatu, którzy wyrazili chęć udziału w nich. Zajęcia odbywają się w czwartki, w godz. 13.20 do ok. 15.15 w ramach projektu „Obywatelski Wałbrzych – odkrywamy jego potencjał” współfinansowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w zakresie Programu Funduszy Inicjatyw Obywatelskich.  Warsztaty prowadzi przedstawiciel Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych RCWIP, współorganizator projektu Żywa Biblioteka, w którą już po raz drugi włączyli się jako wolontariusze uczniowie naszej szkoły. Pierwsze spotkanie dotyczyło aspektów formalno-prawnych wolontariatu. Kolejne warsztaty już za tydzień.

Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" © 2015 Frontier Theme